Zajęcia w ramach edukacji technicznej i prozdrowotnej polegające na przygotowywaniu kanapek, sałatek itp. zawsze cieszą się wśród dzieci popularnością. 8 marca klasa 3 b przygotowywała gofry, by w ten słodki sposób świętować MDK. Dzieci pracowały w grupach przygotowując ciasto, dodatki i stół. Oddzielanie żółtek i białek okazało się jeszcze zbyt trudne, ale poza tym problemów nie było. Dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości, uczniowie poznali i praktycznie sprawdzili zasady bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych. Obsługa miksera i gofrownicy jest teraz prosta dla wszystkich. Dzieci zauważyły, że w gofrownicach można zmienić nakładki i robić tosty. Być może będziemy rozwijać kulinarne zainteresowania.
Alina Szumska
Sprzęt AGD zakupiono ze środków programu #Laboratoriaprzyszłości