•  Zintegrowana Platforma Edukacyjna, całkowicie bezpłatna. E podręczniki są dostępne z  dowolnego miejsca o dowolnej porze, siedem dni w tygodniu. Można wydrukować ich treści w wersji PDF. Ułatwiają kształcenie umiejętności i budowanie wiedzy uczniów poprzez różnorodne formy aktywności i przekazu, ćwiczenia interaktywne, materiały multimedialne. E‑materiały podzielone są na trzy główne bloki:  edukacja wczesnoszkolna (klasy 1 - 3), szkoła podstawowa (klasy 4 - 8), szkoła ponadpodstawowa.

Akademia Khana - Czasem zwana Wikipedią w formie wideo, największa darmowa platforma edukacyjna. Materiały wideo na tematy i przedmioty szkolne od algebry, przez programowanie po historię sztuki i ekonomię, to tylko część ogromnej bazy Akademii Khana. Po zalogowaniu się na platformie lub aplikacji otrzymujemy dostęp do rozbudowanego narzędzia umożliwiającego personalizację uczenia się we własnym tempie.

Innowacyjna platforma udostępniająca bezpłatnie materiały edukacyjne z zakresu nauk ścisłych oraz przyrodniczych, przygotowywane przez naukowców Polskiej Akademii Nauk.

Opracowania, lektury, fiszki,testy - treści edukacyjne przeznaczone dla uczniów wszystkich typów szkół.

Platforma z kursami do nauki programowania od klasy 1 do klasy 8. Jest to jedna z najpopularniejszych darmowych stron do nauki kodowania. Znajdziesz na niej kursy tworzenia stron internetowych i gier. Wszystko jest w darmowe.