•  Portal internetowy zawierający większość szkolnych lektur dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Użytkownicy mogą pobierać książki zarówno na swój komputer, jak również czytnik ebook czy też komórkę. Wszystkie pozycje są dostępne bezpłatnie, bez konieczności zakładania konta oraz logowania.

Ponad 150 dyktand przygotowanych przez specjalistów dla uczniów klas 1 - 8. Bezpłatna aplikacja do ćwiczeń dyktand. Świetna.

Dyktanda dla klas 1 - 3, 4 - 6, zgadywanki ortograficzne, testy ortograficxzne, zasady pisowni.

Serwis pełen quizów, testów i łamigłowek z języka polskieg i z języków obcych,testy z lektur. Przydatne przy sprawdzaniu wiedzy.

Nauka języka plskiego przez zabawę, zabawy słowne, ćwiczenia ortograficzne i nie tylko.

Mówiąc inaczej - kanał YouTube o języku polskim i jego subtelnościach.