Nasza reprezentacja brała udział w międzyszkolnych zawodach piłki nożnej chłopców klas 7-8 na etapie powiatowym w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży (LOM) . Zawody zorganizowane zostały przez Zespół Edukacyjny nr 1 w Świebodzinie . W zawodach wzięło udział 5 zespołów: SP6, SP2, SP 1, SP Szczaniec, SP Ołobok. Nasi zawodnicy ostatecznie zajęli 2 miejsce, ulegając tylko zespołowi z SP 6. Skład naszej reprezentacji : 1. Bagiński Adrian 8b 2. Dębowski Tymoteusz 7c 3. Dryzhyruk Bohdan 7b 4. Szpilman Hubert 8b 5. Kardzis Leonard 7c 6. Matejko Filip 7c 7. Obuchanicz Michał 7c 8. Sobieściuk Wiktor 8b 9. Święs Jakub 7c.
Adam Wijatowski