Pracownicy szkoły uroczyście pożegnali nauczycielki odchodzące na emeryturę. Są to:
p. Krystyna Gruslis – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej,
p. Małgorzata Jaroszewicz – nauczycielka chemii i fizyki,
p. Alina Szumska – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej,
p. Mirosława Śliwińska – nauczycielka przyrody.
„Pożegnania są najtrudniejsze, bo jak rozstać się i podziękować ludziom z którymi przebyło się tyle dróg, wydeptało tyle ścieżek… Choć wiemy, że wszystko zawsze ma swój kres, nie ma ludzi niezastąpionych, praca nie trwa wiecznie, to i tak nie jest łatwo … Jak wyrazić uznanie, wdzięczność za to, że byłyście, dawałyście z siebie wszystko , co najlepsze, naszej szkolnej rodzinie. Pozostają tylko proste i płynące z naszych serc słowa: „dziękujemy Wam”.
Odchodzicie na zasłużony odpoczynek, niech będzie on dla Was czasem nadal aktywnym. Żyjcie najpiękniej, teraz bez ograniczeń czasowych, dbajcie o siebie, spełniajcie się i nie zapominajcie o nas.
Pracownicy SP2”
Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wszystkim Paniom odchodzącym na emeryturę złożyli serdeczne podziękowania za pracę naznaczoną ogromnym ładunkiem ciepła, dobra i szlachetności. Życzyli dużo zdrowia, długich lat życia – spokojnych i pogodnych, ubogaconych rodzinną radością. Wykorzystania wolnego czasu na realizację własnych planów i zamierzeń.
W tym roku szkolnym zakończył pracę w naszej szkole bardzo lubiany nauczyciel wychowania fizycznego pan Adam Wijatowski