Z radością podsumowujemy szkolny konkurs literacki „Świebodzińska opowieść wigilijna”, skierowany do uczniów klas IV–VIII. W tegorocznej edycji wzięło udział 10 uczniów, którzy wykazali się ogromną wyobraźnią, wrażliwością i talentem pisarskim.
Laureaci konkursu:
klasy VI – Filip Błażewicz (kl. VI B)
klasy VII – Ignacy Cymbalski (kl. VII B)
klasy VIII – Natalia Nowik oraz Gabriela Kowalczuk (kl. VIII C)
Nagrody laureatom wręczył dziś Dyrektor Marian Wieczorek, gratulując uczniom sukcesu, dziękując za piękne, pełne świątecznej atmosfery opowiadania oraz życząc kreatywności podczas pisania prac egzaminacyjnych w przyszłości.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu!