• Wystawa prac Laury Buławskiej z klasy 7c

• Już od kwietnia w bibliotece szkolnej można podziwiać prace Laury Buławskiej uczennicy klasy 7c.

Prace zrobiły ogromne wrazenie na uczniach naszej szkoły odwiedzających bibliotekę.

• Rysuj, koloruj, wypoczywaj

• Jeśli masz ochotę wyciszyć się, odizolować od bodźców zewnętrznych zapraszamy do biblioteki, gdzie podczas przerw można wykonać relaksacyjne zakładki. Chętnych nie brakuje.

• Relaks przy planszówkach

• Uczniowie wspólnie spędzają czas w bibliotece nie tylko na czytaniu ksiażek, ale grając w różne gry planszowe. Planszówkowe rozgrywki to nie tylko sposób na relaks, ale także zajęcie, które wspiera rozwój wiedzy i wyobraźni.

Zapraszamy w trakcie przerw!

• Święta w bibliotece

• W naszej bibliotece zapachniało świętami. Kolorowe poduszki i żywa choinka umilają pobyt w szkolnej bibliotece.